דלג לתוכן הראשי דלג לפוטר

דוח שנתי בדבר פעילות החברה

במהלך השנה החולפת, נערכה מי אביבים לפיתוח חסר תקדים שעוברת עירנו בימים אלו ולהקמה של שכונות חדשות בכל רחבי העיר. בין היתר, אנו שותפים פעילים בעבודות הקמת הרכבת הקלה שצפויה להתחיל לפעול בעיר בשנה הקרובה, לוקחים חלק במאות פרוייקטים של התחדשות עירונית, ובעיקר, מתכוננים להקמת תשתיות על חדשות בדמות מאגרי מים, טיוב בארות, תחנות שאיבה וקווים ראשיים חדשים בעיר. בעשור הקרוב, צפויה מי אביבים להשקיע סכום עתק של כ-2 מיליארד ₪ בהקמת תשתיות חדשות הממשות את תוכנית האב של החברה שעוסקת בפיתוח העיר עד לשנת 2050.

במקביל, המשיכה החברה לחוות קשיים בשל מגפת הקורונה בכל הקשור לכוח אדם, דבר שהעיב על רמת השירות שאנו מצפים מעצמנו לספק לכם, לקוחותינו היקרים. בכדי להתמודד עם אתגרים אלו, פעלנו לאימוץ טכנולוגיות חדשניות המאפשרות אוטומציה של תהליכי שירות, הטמענו מערכת CRM חדשה ואף פתחנו מוקד טלפוני נוסף בעיר טבריה. אני שמח לראות כי ברבעון הראשון של שנת 2022 אנו רואים שיפור בכל מדדי השירות ומתחייב כי נמשיך להשקיע ולפעול ללא לאות לשיפור השירות.

כבכול שנה, אנחנו מתכבדים לפרסם דוח שנתי המפרט את סיכום פעילות החברה לאותה השנה. בדוח תוכלו למצוא מידע רב על העשייה, על הפרויקטים, ועל חידושים והפעולות שבוצעו לשיפור מתמיד של איכות המים ושירות הלקוחות. הדוח מפורסם ומונגש בהתאם לסעיף 81 לכללי תאגידי מים וביוב, אמות מידה לשירות, תשע"א – 2011:

דו"ח שנתי – 2021