דלג לתוכן הראשי דלג לפוטר

התנדבות בקהילה

מי אביבים רואה עצמה כשותפה מרכזית בפעילות בעיר תל אביב יפו, מאמינה ופועלת לחיזוק ולקידום הקהילה באמצעות פרויקטים ופעילויות התורמים להעצמת הקהילה ותומכים באוכלוסיות השונות המתגוררות בעיר. אנו מאמינים כי קהילה מתנדבת ומעורבת, הנוכחות ופעילה בחיי התושבים, היא קהילה חזקה ומלוכדת. העבודה הקהילתית תופסת מקום משמעותי בקרב עובדינו, הלוקחים חלק בפעילויות השונות ומתייחסים לנושא ברגישות ומסירות רבה. עבורם, מתן שירות מתבטא, לא רק במפגש בעבודה השוטפת, אלא גם במעורבות העובדים בחיי הקהילה.

אז מה אנחנו עושים?

  • התנדבות בארגון "דור לדור" – הארגון מקשר בין קשישים בודדים לבין הדור הצעיר. במסגרת ההתנדבות אנו חוגגים את החגים עמם – מדליקים נרות בחנוכה ומציינים את חג פורים עם משלוחי מנות.
  • חלוקת מזון בחגים למעוטי יכולת – כל שנה בפסח ובראש השנה, אנחנו מבצעים איסוף מוצרים שנתרמו ע"י עובדי החברה והעברתם לעמותות העוסקות בתרומות למשפחות נזקקות. בנוסף, ובשיתוף עם עיריית תל אביב יפו, אנחנו לוקחים חלק בארגון ובחלוקת ארגזי מזון לניצולי שואה, קשישים עריריים ומעוטי יכולת.
  • יום המעשים הטובים – מידי שנה אנו מתנדבים ולוקחים חלק בפעילויות שונות, כגון: התנדבות בבתי ספר, שיפוץ בתים של קשישים בשיתוף פעולה עם עמותת "מדור לדור" ועוד.

גלריית תמונות