התנדבות בקהילה : מי אביבים התנדבות בקהילה דלג לתוכן הראשי דלג לתפריט תחתון

התנדבות בקהילה

מי אביבים רואה עצמה כשותפה מרכזית בפעילות בעיר תל אביב יפו, מאמינה ופועלת לחיזוק ולקידום הקהילה באמצעות פרויקטים ופעילויות התורמים להעצמת הקהילה ותומכים באוכלוסיות השונות המתגוררות בעיר. אנו מאמינים כי קהילה מתנדבת ומעורבת, הנוכחות ופעילה בחיי התושבים, היא קהילה חזקה ומלוכדת. העבודה הקהילתית תופסת מקום משמעותי בקרב עובדינו, הלוקחים חלק בפעילויות השונות ומתייחסים לנושא ברגישות ומסירות רבה. עבורם, מתן שירות מתבטא, לא רק במפגש בעבודה השוטפת, אלא גם במעורבות העובדים בחיי הקהילה.
השנה קיבלנו מארגון Helpi אות התנדבות תאגידית על פועלנו ליצירת שינוי חברתי דרך התנדבויות.

אז מה אנחנו עושים?

  • התנדבות בארגון “דור לדור” – הארגון מקשר בין קשישים בודדים לבין הדור הצעיר. במסגרת ההתנדבות אנו חוגגים את החגים עמם – מדליקים נרות בחנוכה ומציינים את חג פורים עם משלוחי מנות.
  • חלוקת מזון בחגים למעוטי יכולת – כל שנה בפסח ובראש השנה, אנחנו מבצעים איסוף מוצרים שנתרמו ע”י עובדי החברה והעברתם לעמותות העוסקות בתרומות למשפחות נזקקות. בנוסף, ובשיתוף עם עיריית תל אביב יפו, אנחנו לוקחים חלק בארגון ובחלוקת ארגזי מזון לניצולי שואה, קשישים עריריים ומעוטי יכולת.
  • יום המעשים הטובים – מידי שנה אנו מתנדבים ולוקחים חלק בפעילויות שונות, כגון: התנדבות בבתי ספר, שיפוץ בתים של קשישים בשיתוף פעולה עם עמותת “מדור לדור” ועוד.
  • צער בעלי חיים – במסגרת ההתנדבות בעמותה אנחנו מוציאים את הכלבים הנטושים שמחכים לאימוץ מהכלובים ומטיילים איתם.
  • התנדבויות שונות דרך ארגון Helpi – תרומת משחקים וצעצועים, איסוף מוצרי טיפוח וטואלטיקה לנשים ונערות בסיכון, אספנו ותרמנו מוצרים מחממים לקשישים.

גלריית תמונות

The Butterfly Button